Bez potvrdenia o príjme

Pôžička bez potvrdenia o príjme

 

V určitých prípadoch Vám pravdepodobne pomôže rodina, prípadne banka, ale čo, keď nemáte zamestnanie a stály príjem? V tom prípade s najväčšou pravdepodobnosťou sa Váš výber poskytovateľov pôžičky značne zúži, samozrejme aj v tomto prípade tu je pre Vás pomoc v podobe pôžičky bez potvrdenia o príjme.

Prečo pôžička bez dokladovania príjmu

Nedostatočný alebo dokonca žiadny mesačný príjem je veľmi priťažujúcou okolnosťou, ktorá trápi dnes žiaľ mnohých z nás. Ak sa k tomu pridajú aj prípadne finančné ťažkosti, či neočakávané finančné výdavky máme o starosť na viac. V tom prípade nám neostáva nič iné ako požiadať o pôžičku. Avšak, kde Vám za takýchto okolností poskytnú pôžičku? V banke na 100% nie, keďže každá banka vyžaduje dokument, ktorý potvrdzuje stály príjem žiadateľa o pôžičku. Pôžičky bez potvrdenia o príjme však poskytujú niektoré spoločnosti, tzv. nebankové subjekty.

Poskytovateľ

Nebankové spoločnosti sú známe svojou nespornou rýchlosťou v prípade schvaľovania pôžičiek, ani pôžička bez potvrdenia o príjme toto pravidlo neporušuje.

Väčšinou peniaze, o ktoré žiadateľ požiada, dostane už do 24 hodín od schválenia pôžičky. Nebankové spoločnosti na viac tieto pôžičky poskytujú aj klientom, ktorý sú zapísaný v registri dlžníkov. Ďalšou výhodou tejto pôžičky je, že vybavovanie je jednoduché a veľmi ľahké. Celý proces žiadosti môžete vybaviť aj z pohodlia Vášho domu, či už prostredníctvom telefónu alebo internetu.Podmienky

Výška pôžičky sa pohybujú približne v rozmedzí niekoľko stoviek až tisíc euro. Ručenie vo väčšine prípadov nie je potrebné, doba splatnosti pôžičky je väčšinou však niekoľko mesiacov.

Práve doba splatnosti je možno pre niektorých ľudí veľkou nevýhodou, no netreba zabúdať aj na výšku úroku, na ktorú si treba dávať pozor, v prípade, ak často krát meškáte so splátkou za pôžičku, keďže v takýchto prípadoch môže úrok rapídne vzrásť a s ním aj prípadné ďalšie finančné ťažkosti.

Tento typ je spracovaný v krátkej dobe, do bankového registra poskytovateľ pôžičky nenahliada. Doba vybavenia sú cca 2 dni. U pôžičky bez potvrdenia príjmov sa dajú získať len nižšie čiastky

Tento druh pôžičiek bez potvrdenia o príjme využíjú hlavne nebankové spoločnosti.

Často su zaťažené vysokou úrokovou mierou. Sú pomerne rýchlo vybavované a nemajú zložité vybavovanie.

 

Pôžičky pre nezamestnaných  charakteristika:

– Bez účelové využitie financií

Ručíte svojim majetkom

– Väčšinou veľmi rýchle vybavenie

– Možnosť vybavenia po telefóne, alebo internete

– Potreba preukázania vašej schopnosti splácať pôžičku

– Poskytovanie nebankovými spoločnosťami

 

Pôžičky bez dokladovania príjmu sú ľahko dostupné pre väčšinu ľudí a bývajú spravidla určené ženám na materskej dovolenke alebo nezamestnaným. Vyznačujú sa predovšetkým vysokou úrokovou sadzbou, ktorá môže byť v rádoch desiatok až stoviek percent a nepríliš veľkou maximálnou čiastkou, ktorú si môžete vypožičať.